Antalya Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

Antalya Havalimanı Ucuz Araç Kiralama

6 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Geçen hafta gazeteye yazmış olduğum İstanbul’dan Antalya’ya uçakla gidin daha sonra araba kiralayın matematiksel olarak bir çok okurumuzun hoşuna gittiği için yeni bir yazı dizisi yazmaya karar verdim. Bugünkü konumuz Antalya lüks araç kiralama olayları nasıl oluyor. Demek ki bir çok insan benimle aynı fikirde olacak ki İstanbul’dan ya da Ankara’dan Antalya’ya uçakla gidip daha sonra lüks araç kiralayacak gibi duruyor.

Antalya havalimanı lüks araç kiralama fikrine sahip olanlara da biz saygı duyuyoruz. Saygı duymayıp da ne yapalım ki? Para sizin:) Şaka bir yana şoförlü hizmet de alabilirseniz ciddi anlamda keyfinizin zirvesine ulaşmış olursunuz. İsterseniz internetten online randevu alabilir isterseniz de telefon ile görüşme sağlayabilirsiniz. Eğer beklentilerinizi masa başındayken internete güzelce yazabilirseniz online randevuyla araç kiralamak çok daha mantıklı olacaktır. İstanbul Antalya araç kiralama firmalarının çoğu ortak çalışıyor. Hatta bazı firmaların hem İstanbul’da hem de Antalya’da şubeleri olduğu için işinizi buradan da halledebilirsiniz. Gidin İstanbul Beşiktaş ya da Şişli civarındaki, bir rent a car firmasına Antalya araba kiralama işini halledin. Kiralık oto Antalya arayışında olduğunuzu söyleyin ve beklentilerinizi listeleyin. Arabada buzdolabı bile var. Navigasyon cihazı olmasını,kilometre sınırlı değil de günlük olarak anlaşma yapacağınızı ve ne tarz bir lüks araç istediğinizi söyleyin. Mesela bir vip minibüs de olabilir. Vitolar bu konuda çok iddialı görünüyorlar. Ailecek gidecekseniz bir vip minibüs çok daha güzel görünüyor.

Antalya Havalimanı Araç Kiralama Vip

Vip minibüs ya da bir vip limuzin arayışındaysanız siz zaten daha önce bu arabalara binmişsiniz demektir. Hem fiyat olarak çok pahalılar hem de zaten herkesin ihtiyacı olmayabilir. Bazı kişilerin ihtiyaçlarını küçük bir orta segment araba da görebilir. Mesela Hyundai i35 de sizin işinizi halledebilir. Ekonomik araç kiralama Antalya ilinde de gayet mümkündür. Hatta aylık araç kiralama Antalya şirketlerine de bir göz atın. Bazıları bizden daha şanslı oluyor ve kendi şirketleri oldukları için 1 aylık izin yapabiliyorlar. Konuyu şöyle bir özete kavuşturacak olursak; lüks araçlar Antalya’da günlük 1,000 TL’den başlıyor. Bu fiyatlara şoförün maliyeti ve günlük yevmiyesi dahil değildir. Aylık araç kiralamak isteyenler en az 3,000-4,500 TL civarı bir ödeme yapmaları gerekiyor.