Araç Kiralama İzmir

Araç Kiralama İzmir

11 Ekim 2018 0 Yazar: admin

İzmir istanbul araç kiralama firmalarının hepsine tek tek telefon açtık ve sizlere üzülerek belirtmek isteriz ki nerdeyse sadece bir günlük araç kiralayan firma yok. Araç kiralama İzmir ve İstanbul illerinde en az 2 günlük oluyor. Pek tavsiye etmiyoruz ama daha butik firmalara göz atarsanız size günlük araba kiralayanlar var diyebiliriz.

Eğrisini doğrusunu masaya yatırmak gerekirse aslında araba kiralama olayı tamamen şans meselesidir. Eğer şanslı iseniz tabiri caizse adı duyulmadık dandik bir firmadan aldığınız bir araba hem kullanım aşamasında hem de aracı teslim sırasında başınızı hiç ağrıtmazken adı duyulmuş ve her yerde reklamları olan büyük firmalardan kiraladığınız araç hem kullanırken hem de teslimat sırasında başınızı ciddi derecede ağrıtabilir. Bu konuda işin tamamen şans olduğunu söylemek asla profesyonel bir yaklaşım elbette olmayacaktır. İlla ucuza araba kiralamak istiyorum diyorsanız araç kiralama İzmir kampanya dönemlerini kovalayın mutlaka denk geleceksinizdir. Öte yandan online araç kiralama İzmir ilinde olması da araç kiralayanların işlerini oldukça kolay hale getirmektedir.

Araba Kiralama Fırsatları İzmir

Yıllık araç kiralama fiyatları İzmir ilinde 35,000 TL^den başlayan rakamlarla karşınıza çıkıyorsa bilin ki bu rakamlar en ekonomik araçlar içindir. Burada direkt konuya girmek gerekirse mutlaka sözleşmenize kiraladığınız aracın kasko ve sigortasını araç kiralama firması yaptıracaktır ibaresini yazdırmak olsun. Bugünkü rakamlarla araçların yıllık kasko değeri 2,500 TL iken sigorta bedelleri ise yıllık 1,300 TL^dir. Önce bu konuyu izmir oto kiralama fiyatları içinde mi değil mi iyice net bir hale getiriniz. Başka bir konu ise benim de çok hoşuma giden İzmir araç kiralama firmaları başka yerlerde şubesi var mı yok mu bir araştırın. Tek yön araç kiralama olayı balla kaymak gibidir. Mesela biz İzmir’e uçakla gidip Adnan Menderes Havalimanı’ndan araba kiralamış İzmir,Kuşadası ve Marmaris’i bir güzelce gezmiş ve daha sonra kiraladığımız araçla İstanbul’a gelmiştik. Aracı kiraladığımız şirket çok büyük olduğu için aracı İstanbul’da teslim edersiniz demişti. O zamanlar uçak biletleri çok pahalı olduğu için böyle bir yöntem izlemiştik.