Araç Kiralama Ümraniye Firmaları

Araç Kiralama Ümraniye Firmaları

12 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Araç Kiralama Ümraniye firmaları müşterilerinin memnuniyeti için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Müşterilere 2 yılda bir yenilenen arabaları verip daha çok müşteri kazanmak isteyen firmalar sadece araç yenilemekle kalmıyor. Arabaların periyodik bakımlarını da düzenli yaparak müşterilerin kullandıkları arabalardan memnun kalmalarını sağlıyorlar. Ayrıca müşterilere verdikleri arabaların benzin depolarını da full vererek müşteri güvenini kazanmaya çalışıyorlar.

Peki Ümraniye araç kiralama firmaları başka neler yaparak marka değerlerini yükseltiyorlar? Gelin hep birlikte inceleyelim. İster 2 günlük araç kiralayın ister aylık araba kiralayın gün sorunu olmadan güvenle araba kiralayabilirsiniz. Eğer özellikle uzun dönem araba kiralama düşünüyorsanız oto kiralama Ümraniye firmaları sizleri bekliyor. Hem hizmet kalitesi hem de kiralanan araç kalitesi olarak optimum seviyede hizmet veren firmalar kendi aralarında da daha iyi hizmet mottosu yarışı içerisindeler. Ümraniye oto kiralama firmasından ağzı yananlar da yok değil. Mesela bir müşteri aracı kiralıyor ve aynı gün içerisinde (bir iki saat sonra) aracın sol camının tam kapanmadığını kurumsal telefondan arayarak aracı bugün değiştirmelerini söylüyor. Fakat müşterinin anlattığına göre bugün olmaz yarın gel diyorlar. Fakat aracın hırsızlığa karşı bir tedbiri olmadığını söylese de karşıdan gelen cevap aracın kaskosunun olduğu yönünde oluyor. Bu sefer daha çok sinirlenen müşteri ertesi sabah aracı teslim aldığı yere gidiyor fakat bu seferde firmanın kapalı olduğunu söylüyor. Hatta kurumsal numara yani 444’lü numarayı da kimsenin açmadığını iddaa ediyor. Sizlere bu konudaki tavsiyemiz aracı kiralarken camlarının da tam kapanıp kapanmadığını kontrol ediniz. Öte yandan her 444’lü kurumsal firma imajı veren araç kiralama firmalarına itimat etmeyiniz.

Ümraniye Rent A Car Firmaları

Günlük oto kiralama istanbul ilimizde mümkün demiştik. Fakat onlarca hatta yüzlerce mağdurun olduğunu da göz önünde bulunduracak olursak mutlaka aracı kiralayacağınız yeri önceden detaylı bir şekilde araştırınız. Bazı yerler kapora isteyebildiği gibi bazı yerler de kapora istemiyor. Biz bile bazen kime göre ve neye göre aracı kiralama esnasında kapora istediklerini tam olarak anlayamadık desek yeridir. Oto kiralama istanbul günlük fiyatlar 100 TL’den başlasa da genelde en az 2 gün araç kiralamanızı istiyorlar. Sizden sonra gelecek olan müşterilere araba yok dememek ve az zarar etmek için mantıklı bir ticari anlayışları olsa da eğer siz sadece 1 günlük araba kiralamak niyetindeyseniz niyetinizi baştan belli edin.