Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

28 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Atatürk havalimanı araç kiralama fiyatları biraz şans meselesi diyebilirim. Mesela ben geçen sene atatürk havalimanı araç kiralama firmaları hakkında çok detaylı bir araştırma yapmadığım halde henüz 900 km Citroen C4 marka model bir aracı günlük 85 TL’ye 2 günlük 170 TL’ye kiralamıştım. İnanın araştırma yapsam bu kadar ucuz ve bu kadar temiz arabayı bu fiyata asla ve asla bulamazdım.

Araba kiralama istanbul atatürk havalimanı hakkında o kadar çok şikayet var ki onlardan bir tanesini daha gündeme getirmek istiyorum. Mesela bir arkadaş ile Ford Fiesta aracı online olarak kiraladık. Erzurum’dan İstanbul’a bir iş toplantısı için geldik. Toplantı Anadolu Yakası’nda olacağı için yağmurda çamurda boşuna uğraşmayalım dedik. Neyse biz Ford Fiesta araç kiraladığımız halde bize otoparkta Citroen C3 vermeye çalıştılar. Halbuki biz bu aracı asla istemiyorduk. Yetkilinin pişkinliği ise görülmeye değerdi. Adam Fiesta aracın çok fazla yaktığını ama Citroen marka aracın yakıt cimrisi olduğunu iddia ediyordu. Neymiş efendim biz internette bu araç yoksa size muadili olan bir araç verebilirmişiz. İyi de kardeşim zaten araba kiralama atatürk havalimanı şirketleri arasında size seçmemizin tek sebebi bu araba sadece sizin elinizde olmasıydı. Bu arabayı hem kiralayıp test edecektik. Arkadaşım yakın zamanda yeni bir Ford Fiesta araç almayı düşündüğü için hem de denemiş olacaktık. Sözde ünlü firmaların müşteri memnuniyetleri yok denecek kadar azdır.

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama Uyarılarım

Gün geçmiyor ki atatürk havaalanı araç kiralama konusunda birileri mağdur olsun birileri hep mutsuz olsun. Bu böyle olmayacak deyip en sonunda araba kiralamayı düşünen kişilere biraz tavsiye vereyim dedim. Öncelikle firma gözetmeksizin söylüyorum ki istenilen araç asla ve asla o firmada yoktur. Yukarıda vermiş olduğum örnekte olduğu gibi size muadili araç veriyorlar ve bunu da internet sitelerinde yazmıyorlar. Kiralayacağınız aracın kaskosu var mı yok mu sorun. Araca binmeden önce 50 TL daha fazla verip arabaya özel kasko mini koruma paketi yaptırın. Çok kişinin başı ufak tefek çizikler yüzünden maddi olarak yandı. Atatürk havalimanı araba kiralama konusunda söyleyecek o kadar çok şey var ki isterseniz yorum kısmından sorular sorarsınız ben de ona göre sizlere güzel bir yazı hazırlarım.