Balıkesir Oto Kiralama

Balıkesir Oto Kiralama

7 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Öncelikle genel olarak Balıkesir ilinde hangi araç kiralama firmaları varmış onlara bir bakalım. Balıkesir araç kiralama şirketleri hakkında bilgiler verirken bizim bu firmalarla hiç bir ticari bağımız olmadığını en baştan söylemek istiyorum. Eğer olur da bu firmalardan her hangi birisinden şikayet duyarsanız sorumluluk bizde değildir. He olur da memnun kalırsanız yorumlarla bize eşlik edebilirsiniz.

Bursa araba kiralama ve Balıkesir’de araba kiralama yapmak isteyenler için bazı şirket isimler. İntercity,Garenta,Sixt Rent a Car,Özdemir Balıkesir Rent A Car ve Garage gibi markalarını tercih edebilirsiniz. Eğer olur da Bursa’ya benim gibi İstanbul’dan gidecekseniz Bursa kiralık araç arayışınıza son verebilirsiniz. Şimdi elinizdeki klavyeyi ve mouse bir kenara bırakın ve kendi arabanızla gitmeye karar verin. Arabamız yok nasıl yapalım diyorsanız da yine de Bursa’da araba kiralama fikri pek mantıklı olmayacaktır. Bursa’da gezilecek yerler ağırlık olarak şehir merkezinde kalıyor. Orhangazi Türbesi,Osmangazi Türbesi gibi manevi yerler tamamen şehir merkezinde. Hatta Bursa Ulu Camii ise şehrin tam göbeğinde.

Rent A Car Bursa

Oto kiralama Bursa ilinde nasıl mantıklı olmaz diye merak edenlere açıklama yapalım. İstanbul^’dan feribot ile Bursa’ya kadar gidebilirsiniz ya da Bursa otogarına kadar otobüsler var. İstanbul Bursa otobüs fiyatları ise 50 TL ile 75 TL arasında değişmektedir. Bursa otogarı da şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Sanane kardeşim sen bize Bursa kiralık araba hakkında bilgi ver dediğinizi duyar gibiyim. O zaman sizlere şöyle bir açıklama yapayım. Bir günlük Bursa gezisi için araba kiralayamazsınız. Araba kiralamak için Türkiye’deki tüm rent a car firmaları en az 2 günlük araç temini yapıyorlar. Dolayısıyla Bursa Tirilye’ye de gidecekseniz araba kiralayabildiğiniz gibi Bursa’dan araba kiralayıp başka şehirlere de gidebilirsiniz. O halde araba kiralama Bursa ilinde gayet mantıklı görünüyor. Şimdi gelelim fiyatlara bir Ford Fiesta 150 TL,bir Ford Focus 200 TL,bir Fiat Linea 175 TL bu rakamlar en az 1 günlük olup vermiş olduğum fiyatları 2’yle çarpmanızı tavsiye ediyorum. Tekrar söylemekte fayda olacaktır. 1 günlük değil en az 2 günlük araba kiralamak zorundasınız.