En Ucuz Araba Kiralama

En Ucuz Araba Kiralama

28 Eylül 2018 0 Yazar: admin

Efendim aylardan Ağustos ayı. Ofiste oturup klimayı sonuna kadar köklemişiz. Hava desen uzaya çıkmış sıcaklık 40 dereceyi bulmuş. Bulunduğumuz konum Türkiye Mardin. Nem yok desem yeridir. İnsan nemi de özler mi ya? Böyle olmaz dedim. İnstagram’da milletin denize giren fotoğraflarını beğenmekten parmaklarımın imanı gevredi adeta. Ofiste kankam var hemen en ucuz araba fiyatları araştırması yap. Hazır patron da yurt dışındayken Cumartesi zaten yarım gün çalışıyoruz işleri Cuma gününden bitirip Cumartesi gününden kaçarız İzmir Çeşme’ye.

Kankam zaten daha ağzımdan çok ucuz araç kiralama bul lafı çıkmadan hemen açtı interneti başladı araştırmaya. Mardin’de bir esnaf varmış. İşler yaz nedeniyle artıyor ama size bir güzellik yaparım demiş. Hemen bir tane Fiat Linea vereyim demiş. Dedik eyvallah gittik ofise adamlar konuşmaya başladık. Günlük 50 TL’ye araç kiralarım dedi. Allah Allah yanlışlık olmasın derken olayın iç yüzü kontrat yapmaya gelince çıktı. Meğer adam bizi yanlış anlamış bize aylık en ucuz araç kiralama fiyatı çıkarmış. Yok dedik dayı bize 2 günlük araç lazım derken fiyat bir anda 100 TL oldu. Olsun dedik para sorun değil zaten 1 yıldır gece gündüz iş ev çalışıyoruz. Sen bize arabayı ver. Aylık ucuz araç kiralama olayı da iyiymiş. 50 TL benim çay sigara kahve param. Cuma günü nasıl çalışıyoruz var ya sanırsın ki terfi alacağız. Hemen ofise sabahın köründe kargalar kahvaltı yapmadan geldik. Saat 07:00’de iş başı yaptık ve işlerin hepsini o gün bitirdik.

Aylık Araç Kiralama En Ucuz

Sizler de benim gibi araç kiralama ucuz yollu bir yer arıyorsanız bir kaç taktik vermek istiyorum. Öncelikle aylık ve haftalık fiyatlar alın. Aylık olarak araç kiralarsanız emin olun yarı fiyatına bile kiralayabilirsiniz. Mesela en büyük firmaları düşünün neden hepsi araç satın almıyor da araç kiralıyorlar. Bir şirketin giderleri göz önünde olunca araç kiralama en ucuz hesaba geliyor. Her ay alınan benzin paraları ve her ay ödenen araç kiralama rakamları bir şirketin gider kalemleri arasında yer alıyor. Aslında aynı şey şahıslar için de geçerli. Eğer şirketiniz varsa araç kiralama olayına ehli keyf olarak bile bakacak olursanız alacağınız fatura karşılığında giderleri şirketten düşebilirsiniz.