İzmir Oto Kiralama

İzmir Oto Kiralama

10 Ekim 2018 0 Yazar: admin

İzmir oto kiralama yapmak isteyen müşterilere hak vermemek mümkün mü? Yaz geldi ve uzun bir kış dönemini evlerimizde ya da kapalı avm’lerde geçirdik. İzmir aylık araç kiralama da ucuza gelince ver elini Çeşme sahilleri. Özellikle sosyetenin uğrak yeri olan İzmir Çeşme yaz tatili deniz kum güneş için adeta biçilmiş bir kaftan.

İzmir oto kiralama şirketleri için bir kaç uyarı da biz bulunalım ki tatiliniz cehenneme dönüşmesin tadınız kaçmasın. Mesela firmalar o kadar çok hassas ki buradan öğrenci kardeşlerime sesleniyorum,eğer çalışmıyorsanız araç kiralama esnasında ciddi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem araba kiralayacaksanız ya yanınızda çalışan birisi olsun ya da bir yerde çalışıyorum diyebilirsiniz. Bu tavsiyemin aramızda kalacağı samimiyetine güvenerek sizlere bunu söylüyorum. Biliyorum ucuz oto kiralama İzmir ilinde mümkün ama bu devirde çalışmayana araba bile kiralamıyorlar:) Sıkmayın canınızı tatilin tadını çıkarın. İzmir oto kiralama firmaları aracı teslim ederken sizlere boş bir senete imza atmanızı isteyecekler hemen gözünüz korkmasın. Sonuçta adamlar hayatlarında ilk defa gördüğü birisine yüzbin tl üzerinde bir arabayı teslim ediyorlar. Her işin raconu olduğu gibi bu işin de raconu böyle. Korkmayın evinize haciz gelmez tabi arabayı çalmayı planlamıyorsanız:) Şaka bir yana aracı teslim edince boş senedinizi geri almayı unutmayın derim. Ne olur ne olmaz! Aracın deposunu dolu aldıysanız aynı şekilde dolu geri getirmeyi de unutmayın.

İzmir Araç Kiralama Kampanya

Her sektörde olduğu gibi araç kiralamada da bazen kampanyalı dönemler oluyor. Eğer bir firmanın sitesine girip üye olursanız size kampanyalar hakkında mesajlar atacaklardır. Bu tip durumlarda eğer tatil dönemindeyseniz bu fırsatı da kullanın diyebilirim. İzmir ucuz araç kiralama günlük 100 TL^ye tekabul ediyor. Eğer 4 kafadar aynı anda tatil planları yaparsanız neredeyse kişi başı 25 TL’ye geliyor. Benzin maliyetini de 4’e bölerseniz size sadece geriye sınırsız eğlenmek kalıyor. Kurumsal araç kiralama İzmir arayışlarındaysanız muhtemel olarak bir şirket sahibisiniz demektir. O zaman kaç aylık ya da yıllık araba kiralayacağınızı ve kaç tane kiralayacağınızı belirten bir mail atmanız yeterli olacaktır.