Kadıköy Araba Kiralama Firmaları Prensipleri

Kadıköy Araba Kiralama Firmaları Prensipleri

12 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Kadıköy araba kiralama firmaları hakkında bazı uyarıları bu yazımızda sizler için yaptık. Araç kiralama Kadıköy ilçesinde mümkünken bazı hususlara dikkat edilmediği takdirde ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bunlardan ilki aracı teslim ettiğiniz zaman sizden araç yıkatma parası bile isteyebiliyor. Normalde böyle bir durum etik olmasa da eğer Bolu Yedigöller’e gidip arabayı baştan sona çamur deryasına çevirdiyseniz bu parayı istemekte haklı gibi görünüyorlar.

İstanbul araba kiralama kadıköy ilçesinde istenmeyen sorunlarla karşılaşan başka bir müşteri ise kendisine ikame araç verildiğini ve aracın 2 gün sonra yağ kaçırdığını iddaa ediyor. Hem rot başlarının bozuk olduğunu hem de balatalarının bitik olduğunu arabayı kiraladığı yere hemen ilettiği için tabiri caizse paçayı zor kurtarmış. Sizler de araç kiralama esnasında anlayamadığınız mekanik sorunları aracı kullanırken farkına varırsanız hemen yetkili kişilere aracın durumu hakkında bilgi verip size yeni araç tahsis etmelerini söylemelisiniz aksi durumda ciddi ekonomik yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ticari araç kiralama İstanbul gibi bir yerde fazlasıyla mümkün olsa da çift plaka yapan sahtekarlara dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. İstanbul polisi bu konuda halkı ciddi ciddi uyarmıştı. Çift plaka yapan sahtekarlar aynı plakayı hem İstanbul Avrupa Yakası’ndaki araca hem de Anadolu Yakası’ndaki araca takıp trafikte geziyorlar. Tahmin ettiğiniz üzere bunu yapan ise ticari taksi şoförleridir. Geçenlerde otobüs kiralama fiyatları İstanbul ilinde kaç para diye bir soru ile karşı karşıya kalıp cevaplamayı unutmuştum. İstanbul’da günlük otobüs kira fiyatları 1500 TL^den başlıyor.

Güvenli Araç Kiralama İstanbul

Yazımızda araç kiralama konusunda sahtekarlara dikkat ediniz diye uyardık. Peki güvenli araç kiralama firmalarını nasıl tahmin edeceğiz? Oto kiralama İstanbul fiyatları en düşük araç markası 100 TL’den başlıyor. Eğer birileri size 50 TL’ye gel ben sana aracımı kiralarım diyorsa zaten sizin en başta şüphe duymanız gerekiyor. Oto kiralama istanbul avrupa yakası fiyatları yıllık düşünüyorsanız o zaman işin rengi değişebilir. Yani siz bir Hyundai Getz marka model bir aracı yıllık kiralayıp parasını da peşin ödeyeceğim diye planlar yapıyorsanız günlük kira bedeli 50 TL’ye mümkün olabilir. Öte yandan kesinlikle merdiven altı diye halk arasında tabir edilen işletmeleri seçmeyiniz. Bunun yerine kurumsal kimlik oluşturmuş markalı olan araç kiralama firmalarını tercih etmenizi tavsiye ederim.