Kiralık Araba İzmir

Kiralık Araba İzmir

9 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Kiralık araba İzmir ilinde olacaksa peki başka nelere dikkat etmelisiniz? Araç kiralama fiyatları İzmir ilimizde kaç para? Bugün sizlere araç kiralama konusunda hem fiyatlar hakkında hem de değinilmesi gereken konulara dikkat çekeceğiz. Özellikle erkekler tarafından o kadar çok bilinçsizce araç kiralama oluyor ki sonradan cepleri yakan üzücü olaylar ile karşılaşılıyor.

Araç kiralama izmir fiyatları konusuna lönk diye girecek olursak en uygun araç kiralama bedeli 3 günlük 300 TL^den başlıyor olması yüzleri mutlu ettiği kadar cepleri de mutlu ediyor. Peki hangi araçlar bu rakamlarla kiralanabiliyor. Mesela Ford marka araçlardan Fiesta ve Focus gayet ideal bir araba. Hatta trafikte giderken sağınıza ve solunuza dikkatlice bakarsanız Ford marka aracın ne kadar çok fazla olduğunu görebilirsiniz. Kiralık araç İzmir firmaları için acele etmeyin ve lütfen aynı marka model araç için bir değil on yere fiyat sorun. Muhakkak fiyat farkı olacaktır. İzmirde oto kiralama işi yapan yüzlerce firmadan farklı fiyatlar alsanız da size aynı fiyatı vereceklerdir. Bu sefer arabanın yaşını ve km’sini sorunuz. Km sınırı olmadan araba kiralayabiliyor musunuz? Bu sorunun cevabı evetse en uygun yerden aracınızı güvenle kiralayabilirsiniz. Unutmayalım ki İzmir’deki kiralık araba şirketleri en az 2 yıllık istemelerine rağmen eğer ehliyetiniz 2 yıllığa yakınsa yine de araç kiralamanıza izin veriliyor. Siz yeterki firmalara güven verin. Unutmayın ki firmaların en az 150.000 TL^lik aracını kiralayacaksınız.

İzmir Araç Kiralama Firmaları

Türkiye’mizin en büyük 3.şehri olan İzmir’imizin dağlarla çevrili bir körfez kenti olması bu şehri turistik anlamda da çok çekici hale getirmektedir. Hal böyle olunca da İzmir ucuz oto kiralama arayışları yapıp İzmir’i gezmek ve keşfetmek için yola koyulan binlerce yerli ve yabancı turistle karşılaşmamak söz konusu dahi olamaz. Cumbalı evlerinden,palmiye ağaçlarına,kordonundan boyozuna kadar yerli ve yabancı turistleri çeken izmir şehri tarihi camileri ve kiliseleriyle de ön plandadır. Özellikle Efes Antik Kenti,Şirince şarabı ve Kuşadası’na yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kiralik oto İzmir ilinde günlük 100 TL’ye bile mümkünken hadi o zaman neyi bekliyoruz. Yapmanız gereken ya bulunduğunuz şehirden uçakla gelip İzmir’de araba kiralamak ya da arabanızla bu güzel kenti keşfetmek! Şimdiden iyi eğlenceler.