Maltepe Rent A Car

Maltepe Rent A Car

13 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Maltepe oto kiralama firmaları hakkında kulağımıza gelen bilgiyi bugün sizlerle paylaşıp Maltepe rent a car firmalarından araç kiralayacak olan arkadaşlarımızı uyarmak adına bazı tavsiyelerde bulunacağız. Öncelikle belirtmek isteriz ki yaşanan bu mağduriyetler sadece İstanbul Maltepe araç kiralama firmalarında değil Türkiye’nin hemen hemen her yerinde karşınıza çıkabilecek olan sorunlardır. Kimsenin ekmeğiyle oynamış olmayalım.

Maltepe oto kiralama firmasından araç kiralayan bir vatandaş benzin pompasının şamandırası ile oynadıklarını iddia etmiş. Hatta söyledikleri iddiadan öteye gidiyor. Kendisi araç kiraladığında benzin çubuğunun 3 çizgi olduğunu görünce arabayı kiralayıp hemen bir benzinliğe gidiyor ve 50 TL’lik benzin aldıktan sonra benzin çizgisinin hiç yerinden kıpırdamadığını görüyor. Bu duyguyu hepimiz yaşarız hani benzin aldıktan sonra benzin ibresinin ne kadar yerinden oynadığını mutlaka bir kontrol ederiz. Maltepe araç kiralama firmasına geri geldiğinde ise aracın benzinini doldurmadığını söyleyen şirket personeli kendisinden benzin parası almış. Kendisi benzini doldurduğunu fakat benzin şamandırasının bozuk olduğunu söylese de aracı teslim alan şirket yetkilisi bu sorunu kabul etmediğini söylüyor. Oto kiralama fiyatları İstanbul ilinde zaten yeteri kadar zamlanmışken üzerine bir de böyle üzücü bir durumla karşı karşıya kalmış olması ciddi derecede bizleri de derinden üzdü. Halbuki bizler burada araç kiralamanın aracı satın almaktan daha karlı bir iş olduğunu sizlere anlatmaya çalışıyoruz. Bu durumda mutlaka bir video kaydı alarak durumu yetkililere bildirmeyi unutmayınız.

En Ucuz Günlük Araç Kiralama İstanbul

Arac kiralama istanbul ucuz mu pahalı mı tartışmaları gündemde hep yerini korumuştur. Bu konudaki tavsiyemiz ise en net şekilde şudur. Eğer sizler aracınız ile iş yapıyorsanız ve her gün araba kiralamak zorundaysanız o zaman araç kiralamak yerine araç sahibi olmanız çok daha mantıklı olacaktır. Yok ben arabayı satın alayım ama sadece hafta sonları kafam eserse gezmeye giderim diyorsanız zaten arabanız yattığı yerden bile size ciddi bir maliyet olacaktır. Arabanın sigortası ayrı para kaskosu ve muayenesi ayrı para olarak yıllık 5,000 TL olarak size maddi zarar verecektir. İstanbul oto kiralama günlük fiyatları ise 100 TL olduğunu var sayacak olursak ayda 4 defa araç kiralayan birisine maliyeti 400 TL olacaktır. Bu da size yıllık 4,800 TL yapar. Hem de arabanın vergileriyle uğraşmayacaksınız.