Ucuz Araç Kiralama Antalya

Ucuz Araç Kiralama Antalya

6 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Antalyada oto kiralama işini son ana bırakırsanız araç bulamama ihtimalinizi göz önünde bulundurmalısınız. Neredeyse her 5 firmadan 4’ü elimden araç kalmadı diye sizi geri çevirecektir. Biz 3 arkadaş Antalya’dan yola çıkıp güzel bir Ege turu yapalım istedik. Gel gör ki Antalya Manavgat ilçesinde nereye gitsek araba yok araba yok sözünü duyduk. Biz de Antalya’nın başka ilçelerinde araba kiralarız dedik ve şansa son 1 aracı biz aldık.

Yıllardır burada yaşıyorum. Aklıma Antalya transporter kiralama yapacağım hiç gelmezdi. Dedim ya bu araba kiralama işini asla son ana bırakmayın diye. İşte insan her şeyi deneyerek öğreniyor. 3 tane öğrenci erkek adamın ne işi var bu arabayla ? 🙂 Biz böyle lüks model bir araba arıyorduk. Hem etrafa da hava atarız hesabı. Neyse sonra bu dezavantajı avantaja nasıl çeviririz diye planlar yapmaya başladık. Dedik zaten bir transportera günlük 500 TL ödedik. O zaman en azından bütün kamp malzemelerini arabaya koyalım konaklama işinden yırtarız. Transporter kiralama antalya ilinde nasıl olur herkese anlatırız bu maceraya. Arkadaş arabaya semaver ve nargile bile koydu. İyice abarttık sanırım konuyu.

Antalya Rent A Car Servisi

Online araç kiralama Antalya ilinde çok daha mantıklı. Sizler de bizim gibi Antalya’da ilçe ilçe gezmek istemiyorsanız internetten araba kiralayın. Son anda yapılan rezervasyonların avantajları olabildiği gibi dezavantajları da her zaman her sektörde oluyor. Antalya araç kiralama kampanyaları tıpkı uçak bileti kampanyaları gibidir. Son anda satılsın diye çok ucuza alabileceğiniz gibi aynı zamanda son anda daha da pahalıya alabilirsiniz. Genelde bir tatil programı yaparken öncelikle nereye gideceğinize kesin karar verin daha sonra ise o tatil bölgesindeki ihtiyaçlarınızı önceden kestirin. Mesela ben Antalya’ya tatile giderken önce ucuza uçak biletini arıyorum, daha sonra kalacağım oteli en ucuza ve en merkezi yerde olması için bakınıyorum. Antalya araç kiralama fırsat duyurularına da arada bir bakıyorum. Bu şekilde tatil öncesi güzel bir planlama ile 5,000 TL’ye mal olabilecek bir yaz tatilini 3,000 TL’ye kadar indirebiliyorum. Bir de arkadaşlarla beraber gidersek maliyetleri bölüp çok daha uyguna getirebiliyorum. Parayı kolay kazanmıyorum aynı ürüne neden daha fazla para ödeyeyim değil mi?