Ucuz Kiralık Araç

Ucuz Kiralık Araç

25 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Ucuz kiralık araç arayanlar bugün efsane tavsiyeler veriyoruz. Ucuz kiralık araba fiyatları 100 TL’den başlıyor. Peki bu fiyatlara araba kiralamak gerçekten mümkün müdür? Cevabı hemen verelim. Evet. Peki nasıl? Yapmanız gerekenler arasında orta segment dizel araba kiralama olsun. Gidip de Mercedes ya da Bmw kiralarsanız pek tabi bu fiyatlara araba bulamayacaksınız.

Ucuz filo kiralama yapacaksanız illa ki şu araba ya da şu marka/model takıntısı yapmayın. Rent a car firmalarından ucuz jeep kiralama dahi yapmak istiyorsanız soracağınız ilk soru ellerinde hangi araçların olduğunu sorun. Ya da en mantıklı soru grup araç sorun. Peki grup ne demektir? Mesela orta sınıf dizel araç sorunuz. Bunlar Fiat Linea,Ford Focus Fiesta ,Renault Clio ve Hyundai i10,i20 ve Getz marka model araçlardır. Bu sınıftaki araçlardan hangisinin ellerinde var olup olmadığını sorunuz. Daha sonra da bu araçlardan hangisinin en uygun olanına bakınız. Bu taktik diğer rent a car firmalarından fiyat alırken de işinize yarayacaktır. Bu sayede tüm marka model araçların fiyatlarını da öğrenmiş olursunuz. Eğer ucuz aylık araç kiralama yapacaksanız işiniz biraz daha kolay aslında. Mesela diyelim ki siz Fiat Linea istiyorsunuz ve o araç firmanın elinde yoksa başka şubeden tedarik edecektir. Çünkü hiç bir rent a car firması aylık müşterisini ellerinden kaçırmak istemez ve istemeyecektir.

Ucuz Araç Kiralama Hakkında

Ucuz araç kiralama kampanya reklamlarını da takip etmek ucuza araba kiralamanın bir diğer yöntemidir. Fakat her zaman bu konuda uyarılarımız yaptık ve yine yapıyoruz. Önünüze çıkan ucuz araç kiralama fiyatları şu şekilde ise asla itibar etmeyiniz. ”60 TL’den başlayan fiyatlarla günlük araba kiralamak mümkün” Bu reklamlarda bahsi geçen 60 TL en düşük araç modelinin yıllık günlük fiyatıdır. Siz ne olur ne olmaz belki yeni açılan rent a car firması gerçekten reklam amaçlı promosyon fiyatına araç kiralama yapar diye düşünün ve telefonla arayarak bilgi alınız. Araba kiralamanın tamamen şans işi olduğunu sürekli olarak dile getirdik. Belki o gün şanslı gününüzdür ve günlük 50 TL’ye bile güzel bir araba kiralayabilirsiniz.